• Studio Języków Obcych Agnieszka Mazurkiewicz
  • Studio Języków Obcych Agnieszka Mazurkiewicz
Agnieszka Mazurkiewicz

Agnieszka Mazurkiewicz

Jestem właścicielem nowoczesnej szkoły i lektorką języka angielskiego, który kocham niezmiennie od lat. Podobnie jak nauczanie języka angielskiego, współpracę z Uczniami i Lektorami oraz dbanie o rozwój jednych i drugich.

Brak znajomości języka zaczyna dawać Ci się we znaki?
Ciągle się uczysz i nie widzisz efektów?
Chciałbyś wreszcie zacząć mówić w języku obcym?
Najlepsze oferty pracy przechodzą koło nosa?
Na wakacjach za granicą czujesz się niemową?
A może osiągnąłeś już pewien poziom zaawansowania, ale czujesz, że utknąłeś w miejscu i nie wiesz, co z tym zrobić?

Weź sprawy w swoje ręce i umów się na bezpłatną rozmowę wstępną- mam dla Ciebie czas i pomogę rozwiązać Twój problem. Wspólnie nakreślimy Twój plan językowego rozwoju. Jeśli tylko chcesz i jesteś gotów zaangażować się w naukę pod skrzydłami mojej szkoły, zmienię Twój język obcy i Twoje życie na lepsze.

130 przeszkolonych i zadowolonych Klientów w minionym roku szkolnym, ponad 90-procentowy poziom kontynuacji kursów, maturzyści z wynikiem wyłącznie 100% na maturze z języka angielskiego, 20 lat praktyki w zawodzie lektora i 100-procentowa responsywność na zmieniającą się rzeczywistość, a także dziesiątki godzin spędzone na doskonaleniu warsztatu pracy szkoły: szkoleniach lektorskich, metodycznych, menadżerskich- to twarde dane, które mówią same za siebie i nie pozostawiają wątpliwości: wiem, jak nauczyć Cię języka obcego.

W mojej szkole czeka na Ciebie:

  • przede wszystkim bogata oferta zajęć w zakresie języka angielskiego dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania, a poza tym: niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, rosyjski i polski dla obcokrajowców,
  • Twój kurs w siedzibie szkoły w samym centrum miasta, kurs in-company w Twojej firmie lub on-line z lektorem na żywo,
  • kurs języka angielskiego dla Twojego dziecka, już od 2 roku życia (Teddy Eddie),
  • Twój komfort nauki – gwarantowane umową małe grupy, indywidualne podejście do każdego ucznia, opracowany przez metodyka plan nauki, przemyślany i zapisany program nauczania, wsparcie także poza zajęciami, uzupełniająca kurs platforma edukacyjna z dostępem 24h,
  • Twój sukces – dzięki metodzie eklektycznej, łączącej w sobie dobrodziejstwa różnych technik i metod, używaniu niemalże wyłącznie języka obcego na zajęciach (za wyjątkiem poziomu podstawowego, gdzie może pojawić się niekiedy język polski), a także wykorzystaniu nowoczesnych technologii, nieszablonowo przygotowywanym zajęciom – u nas mówisz w języku obcym.

Więcej o mnie  Blog  Kontakt

Metoda – sprawdź, jak uczymy

Nasz zespół – poznaj naszych lektorów

Kursy językowe

Zadbamy o Twój komfort nauki- małe grupy, indywidualne podejście do każdego ucznia, plan nauki, wsparcie także poza zajęciami, uzupełniająca kurs platforma edukacyjna z dostępem 24h…

Tłumaczenia pisemne, ustne i inne.

Zobacz opinie naszych słuchaczy!

Iwona podjęła naukę języka angielskiego w Studio Języków Obcych w czerwcu 2014 roku. Chciała podszkolić angielski przed wyjazdem na wakacje w Chorwacji. I…. została z nami na kolejne lata. Obecnie jest już na mocnym poziomie C1 (zaawansowany wyższy). Z dumą obserwowaliśmy i nadal obserwujemy niezwykle intensywny rozwój językowy Iwony- z lekcji na lekcję, z miesiąca na miesiąc, z semestru na semestr. Iwona to przykład osoby uważnej, zaangażowanej i korzystającej z porad lektora i metodyka naszej szkoły, dzięki czemu jej językowy sukces jest tak spektakularny. Wiele osób obecnie zazdrości Iwonie, że tak dobrze mówi po angielsku i wciąż pytają ją o porady i inspiracje.

Amelia rozpoczynała naukę z nami jako mała 9-letnia Amelka. Oczywiście wówczas na kursie dla dzieci. Kolejne lata z SJO przynosiły efekt nie tylko w szkole, gdzie była jedną z najlepiej posługujących się komunikacyjnym angielskim uczniów i której uwieńczeniem była matura z języka angielskiego zdana na 100%, ale również w czasie wakacyjnych wyjazdów do Wielkiej Brytanii. Z dumą oraz łezką w oku, że to już koniec pożegnaliśmy się z Amelią po maturze, gdy wyjeżdżała na studia dziennikarskie do Londynu.

Ania pojawia się w Studio Języków Obcych pięć lat temu jako osoba stawiająca pierwsze kroki w języku angielskim. Przez sześć kolejnych semestrów uczestniczyła w sobotnich kursach grupowych oraz dodatkowych konwersacjach z native speaker’em. Z każdym kolejnym rokiem obserwowaliśmy coraz większą swobodę, z jaką Ania wypowiada się w języku angielskim, jak zwiększa się zasób stosowanych przez nią struktur oraz zakres leksyki. Nasza praca nad językiem angielskim Ani oraz jej zaangażowanie w ten proces dały wspaniały owoc- obecnie Ania mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii, gdzie bez najmniejszego problemu odnajduje się w różnorodnych sytuacjach językowych.

Studio Języków Obcych

Jasnogórska Office Center

Częstochowa, ul. Jasnogórska 26, 1-wsze piętro (wejście po lewej stronie budynku)

Bezpłatny parking- wjazd po prawej stronie budynku.

telefon kom. 608 099 528

telefon kom. 604 104 788

e-mail: biuro@sjo.czest.pl

nr konta bankowego SJO do wpłat:

mbank 25 1140 2004 0000 3302 3115 6780