Prowadzone przez nas kursy skierowane są w szczególności do osób dorosłych i młodzieży akademickiej (ogólne kursy komunikacji językowej, kursy przygotowujące do egzaminów), młodzieży szkolnej (ogólne kursy komunikacji językowej, kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego) oraz dzieci.
Prowadzimy również kursy dla firm, kursy przygotowujące do egzaminów, jak również kursy konwersacyjne
z native speakerem.

Dlaczego warto?

  • małe grupy
  • dobre ceny
  • doskonała lokalizacja
  • raty 0%
  • kameralne warunki
  • zajęcia z native speakerem gratis!
  • ...zobacz więcej!

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami naszych Klientów - kliknij


Informacje szczegółowe oraz najczęściej zadawane pytania:

Jakie poziomy zaawansowania są w ofercie?
Zajęcia odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania: A1- poziom podstawowy I, A2- poziom podstawowy II, B1- poziom średnio zaawansowany I, B2- poziom średnio zawansowany II, C1- poziom zaawansowany I, C2- poziom zaawansowany II, D1- poziom biegły I i D2- poziom biegły II. Ponadto prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów na poziomie FCE, CAE, CPE, matura podstawowa i zaawansowana, egzamin gimnazjalny.

Jak kwalifikujemy?
Klientów, którzy uczyli się języka wcześniej zapraszamy na bezpłatny test kwalifikacyjny oraz/lub bezpłatną rozmowę z lektorem. Dla Twojej wygody prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu.

Ile osób liczy jedna grupa?
Gwarantujemy umową naukę w grupach 6-8 osób.

Jakie kursy specjalistyczne obejmuje oferta?
Oferujemy kurs języka specjalistycznego: w biznesie, medycynie, biurze, turystyce, dla wyjeżdżających do pracy za granicę i inne.

Czy można uczyć się indywidualnie?
Proponujemy zajęcia indywidualne dla jednej osoby (uczący się + lektor), zajęcia indywidualne dla dwóch osób (dwie osoby uczące się + lektor). Czas i tryb nauki w pełni dostosowany jest do Ciebie.

Ile trwa nauka w ramach kursu grupowego?
Jeden semestr obejmuje 60h lekcyjnych, co oznacza, iż spotykamy się przez 15 tygodni z częstotliwością 2 razy w tygodniu po 2h lekcyjne.

Jaki dokument otrzymujesz po ukończeniu kursu?
Każdy uczestnik kursu po pomyślnym jego ukończeniu otrzyma certyfikat ukończenia kursu zawierający poziom zaawansowania, który osiągnął oraz ocenę umiejętności wystawioną przez lektora.

Co się dzieje, jeśli z jakiegoś powodu nie masz możliwości uczestniczyć w zajęciach?
W przypadku kursów grupowych należy poinformować o planowanej nieobecności sekretariat SJO. Umożliwiamy nieodpłatne konsultacje z naszymi lektorami w zakresie materiału przerabianego na zajęciach, na których Klient był nieobecny.