• Studio Języków Obcych Agnieszka Mazurkiewicz
  • Studio Języków Obcych Agnieszka Mazurkiewicz

Szkoła języków obcych dla dzieci i dorosłych w Częstochowie

Agnieszka Mazurkiewicz

Agnieszka Mazurkiewicz

Jestem właścicielem nowoczesnej szkoły i lektorką języka angielskiego, który kocham niezmiennie od lat. Podobnie jak nauczanie języka angielskiego, współpracę z Uczniami i Lektorami oraz dbanie o rozwój jednych i drugich.

Brak znajomości języka zaczyna dawać Ci się we znaki?
Ciągle się uczysz i nie widzisz efektów?
Chciałbyś wreszcie zacząć mówić w języku obcym?
Najlepsze oferty pracy przechodzą koło nosa?
Na wakacjach za granicą czujesz się niemową?
A może osiągnąłeś już pewien poziom zaawansowania, ale czujesz, że utknąłeś w miejscu i nie wiesz, co z tym zrobić?

Weź sprawy w swoje ręce i umów się na bezpłatną rozmowę wstępną- mam dla Ciebie czas i pomogę rozwiązać Twój problem. Wspólnie nakreślimy Twój plan językowego rozwoju. Jeśli tylko chcesz i jesteś gotów zaangażować się w naukę pod skrzydłami mojej szkoły, zmienię Twój język obcy i Twoje życie na lepsze.

130 przeszkolonych i zadowolonych Klientów w minionym roku szkolnym, ponad 90-procentowy poziom kontynuacji kursów, maturzyści z wynikiem wyłącznie 100% na maturze z języka angielskiego, 20 lat praktyki w zawodzie lektora i 100-procentowa responsywność na zmieniającą się rzeczywistość, a także dziesiątki godzin spędzone na doskonaleniu warsztatu pracy szkoły: szkoleniach lektorskich, metodycznych, menadżerskich- to twarde dane, które mówią same za siebie i nie pozostawiają wątpliwości: wiem, jak nauczyć Cię języka obcego.

W mojej szkole czeka na Ciebie:

  • przede wszystkim bogata oferta zajęć w zakresie języka angielskiego dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania, a poza tym: niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, rosyjski i polski dla obcokrajowców,
  • Twój kurs w siedzibie szkoły w samym centrum miasta, kurs in-company w Twojej firmie lub on-line z lektorem na żywo,
  • kurs języka angielskiego dla Twojego dziecka, już od 2 roku życia (Teddy Eddie),
  • Twój komfort nauki – gwarantowane umową małe grupy, indywidualne podejście do każdego ucznia, opracowany przez metodyka plan nauki, przemyślany i zapisany program nauczania, wsparcie także poza zajęciami, uzupełniająca kurs platforma edukacyjna z dostępem 24h,
  • Twój sukces – dzięki metodzie eklektycznej, łączącej w sobie dobrodziejstwa różnych technik i metod, używaniu niemalże wyłącznie języka obcego na zajęciach (za wyjątkiem poziomu podstawowego, gdzie może pojawić się niekiedy język polski), a także wykorzystaniu nowoczesnych technologii, nieszablonowo przygotowywanym zajęciom – u nas mówisz w języku obcym.

Więcej o mnie  Blog  Kontakt

Metoda – sprawdź, jak uczymy

Nasz zespół – poznaj naszych lektorów

Kursy językowe

Zadbamy o Twój komfort nauki- małe grupy, indywidualne podejście do każdego ucznia, plan nauki, wsparcie także poza zajęciami, uzupełniająca kurs platforma edukacyjna z dostępem 24h…

flagi języków
szkoła językowa dzieci młodsze
szkoła językowa dzieci starsze
szkoła językowa młodzież
szkoła językowa dorośli
szkoła językowa dla firm
szkoła językowa online
szkoła językowa kursy wakacyjne

Tłumaczenia pisemne, ustne i inne.

Zobacz opinie naszych słuchaczy!

Iwona podjęła naukę języka angielskiego w Studio Języków Obcych w czerwcu 2014 roku. Chciała podszkolić angielski przed wyjazdem na wakacje w Chorwacji. I…. została z nami na kolejne lata. Obecnie jest już na mocnym poziomie C1 (zaawansowany wyższy). Z dumą obserwowaliśmy i nadal obserwujemy niezwykle intensywny rozwój językowy Iwony- z lekcji na lekcję, z miesiąca na miesiąc, z semestru na semestr. Iwona to przykład osoby uważnej, zaangażowanej i korzystającej z porad lektora i metodyka naszej szkoły, dzięki czemu jej językowy sukces jest tak spektakularny. Wiele osób obecnie zazdrości Iwonie, że tak dobrze mówi po angielsku i wciąż pytają ją o porady i inspiracje.

Amelia rozpoczynała naukę z nami jako mała 9-letnia Amelka. Oczywiście wówczas na kursie dla dzieci. Kolejne lata z SJO przynosiły efekt nie tylko w szkole, gdzie była jedną z najlepiej posługujących się komunikacyjnym angielskim uczniów i której uwieńczeniem była matura z języka angielskiego zdana na 100%, ale również w czasie wakacyjnych wyjazdów do Wielkiej Brytanii. Z dumą oraz łezką w oku, że to już koniec pożegnaliśmy się z Amelią po maturze, gdy wyjeżdżała na studia dziennikarskie do Londynu.

Ania pojawia się w Studio Języków Obcych pięć lat temu jako osoba stawiająca pierwsze kroki w języku angielskim. Przez sześć kolejnych semestrów uczestniczyła w sobotnich kursach grupowych oraz dodatkowych konwersacjach z native speaker’em. Z każdym kolejnym rokiem obserwowaliśmy coraz większą swobodę, z jaką Ania wypowiada się w języku angielskim, jak zwiększa się zasób stosowanych przez nią struktur oraz zakres leksyki. Nasza praca nad językiem angielskim Ani oraz jej zaangażowanie w ten proces dały wspaniały owoc- obecnie Ania mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii, gdzie bez najmniejszego problemu odnajduje się w różnorodnych sytuacjach językowych.

Studio Języków Obcych

Jasnogórska Office Center

Częstochowa, ul. Jasnogórska 26, 1-wsze piętro (wejście po lewej stronie budynku)

Bezpłatny parking- wjazd po prawej stronie budynku.

telefon kom. 608 099 528

telefon kom. 604 104 788

e-mail: biuro@sjo.czest.pl

nr konta bankowego SJO do wpłat:

mbank 25 1140 2004 0000 3302 3115 6780