Zmiany, zmiany..ach te zmiany, czyli od starego do nowego

Rebranding firmy to dość emocjonujący, ale i trudny proces. Postanowiłam jednak, że go przejdziemy, ponieważ ostatnie kilka lat zapisało się w historii naszej szkoły bardzo dynamicznym rozwojem i, co za tym idzie, poszerzeniem oferty usług.

W 2014 roku do naszej standardowej oferty, głównie ukierunkowanej na osoby dorosłe, dodaliśmy naukę online. W 2017 roku wprowadziliśmy kursy dla dzieci licencjonowaną metodą Teddy Eddie, stając się Autoryzowanym Ośrodkiem tejże metody. W tym samym roku zmieniliśmy siedzibę. Kolejnym etapem był bardzo dynamiczny rozwój szkoleń biznesowych, a uwieńczeniem procesu zmian, wprowadzenie kursów języka hiszpańskiego dla dzieci metodą Colorin Colorado, której to metody Szkołą Partnerską właśnie zostaliśmy.

Stary wizerunek firmy, logo używane przez nas od 15 lat oraz nieco skostniała nazwa niezupełnie odpowiadały tak dynamicznemu rozwojowi. Nie chcieliśmy jednak rezygnować całkowicie z przeszłości, do której mamy spory szacunek. Nasza szkoła to przecież kompilacja tradycji i nowoczesności, stąd nadal w naszym nowym logotypie i nazwie znajdziesz nutkę historii firmy.

Czym jest Langstation?

Parę słów wyjaśnienia, czym jest Langstation i skąd taka nazwa. Otóż jest to stacja języka, na której zbiegają się różne linie metra, będące jej odnogami i same te odnogi posiadające. Z pewnością widzieliście mapkę londyńskiego metra. To właśnie trochę my, Langstation. Nasze stacje główne to Kids&Teens oraz Adults&Business. Dzieli je wiek i specyfika klienta docelowego. Łączy znacznie więcej- a dokładnie to, co znajdziecie na naszych stacjach pośrednich, czyli: umiejętności 21 wieku, indywidualizacja nauczania, cele SMART, metodyczny eklektyzm, prawdziwa komunikacja, harmonia i równowaga, kreatywne lekcje, nowe technologie, nauka połączona z radością… Ale też spora dawka przyjaźni i pozytywnych wibracji, taki swoisty blend, w którym spotkasz zarówno szczęśliwe dziecko, zrelaksowanego rodzica, popijającego kawę na naszej kanapie, oraz pracownika korporacji czy zabieganego biznesmena, łapiących chwilę oddechu podczas lekcji.

Langstation to więcej niż nowa nazwa czy logo. To nasza filozofia. To droga, jaką przebyliśmy jako firma. To wreszcie kompilacja wartości, o których wspominam powyżej, w które wierzymy i którymi kierujemy się w biznesie i w życiu. Jeśli je podzielasz, Langstation jest również Twoją stacją. Mam taką nadzieję. 🙂

Langstation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *