Zapraszamy na kursy języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat prowadzone licencjonowaną metodą Teddy Eddie.
Zapisz się na darmową lekcję próbną już teraz!

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

 

  • łączymy prawdziwą naukę z doskonałą zabawą (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
  • zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
  • całościowy program pozwalający na kontynuację nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
  • wyjątkowo bogaty zestaw ucznia, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem w domu w prosty, niewymagający sposób (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
  • bardzo elastyczny jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
  • postać Eddiego i skarpety jako motywy przewodnie
  • program nie jest nudny – dzieci naprawdę lubią zajęcia, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
  • nieporównywalne z żadnym innym programem bogactwo językowe – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt nie zmusza dziecka do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji!
  • dzieci uczą się słownictwa w kontekście zdań, tekstów i sytuacji a nie jako serii pojedynczych słówek
  • więcej – http://teddyeddie.pl/

Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w okolicy akredytowanym centrum tej unikalnej metody!

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Największe zalety metody

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.
Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.


Teddy Eddie mini 2-3 lat
1 x 35 minut/ tydzień
Wymiar kursu: 30 lekcji w roku nauki
Zestaw kursanta o wartości 200 zł w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)
Lekcja próbna za darmo
Za cały kurs z góry: 1090zł
W dwóch ratach: I rata: 600zł, II rata: 600zł
W ośmiu ratach: I rata: 250zł, kolejne raty: 145zł


Teddy Eddie play 3-4 lat
Teddy Eddie standard 4-5 lat
2 x 35 minut / tydzień
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Zestaw kursanta o wartości 250 zł w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)
Lekcja próbna za darmo
Za cały kurs z góry: 1400zł
W dwóch ratach: I rata: 730zł, II rata: 730zł
W ośmiu ratach: I rata: 250zł, kolejne raty: 185zł


Teddy Eddie abc 5-6 lat
Teddy Eddie school 6-7 lat- 1 klasa Szkoły Podstawowej
2 x 45 minut / tydzień
Wymiar kursu: 60 lekcji w roku nauki
Zestaw kursanta o wartości 250 zł w cenie (wyłącznie przy zakupie pełnego kursu rocznego)
Lekcja próbna za darmo
Za cały kurs z góry: 1600zł
W dwóch ratach: I rata: 850zł, II rata: 850zł
W ośmiu ratach: I rata: 250zł, kolejne raty: 214zł

Oczekujących na dziecko Rodziców zapraszamy do naszego sekretariatu na wygodną kanapę oraz bardzo aromatyczną kawę:)