zdjęcie z zajęć Teddy Eddie dla małych uczniów- radośnie, bajkowo, kolorowo

Aga i Ania, czyli dyrektor szkoły i menadżer biura przy pracy i kawie, podstawą dobrze działającej maszyny zwanej szkołą jest szczegółowe zaplanowanie jej pracy 🙂

Nasze zawodowe motto to:

“Przeciętny nauczyciel mówi. Dobry nauczyciel wyjaśnia. Świetny nauczyciel pokazuje. Wspaniały nauczyciel inspiruje.”
William Arthur Ward

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do języków, którzy wybrali nauczanie innych, bo lubią ludzi, są komunikatywni, empatyczni i kreatywni.

Kto pracuje dla Ciebie w naszej szkole?

• Oczywiście w pierwszej kolejności Twój Lektor prowadzący kurs językowy- to z nim spotykać się będziesz regularnie na zajęciach i wspólnie pracować nad językiem. W bieżącym roku szkolnym pracuje z nami 9 lektorów.

• Prócz Lektora prowadzącego zajęcia, na co dzień spotkasz się również w naszej szkole z obsługującą sekretariat Menadżer Szkoły, Anią, która czuwa nad sprawnym przebiegiem pracy szkoły, planem zajęć, koordynuje prace sekretariatu. To u Menadżera Szkoły zapłacisz za kurs, uzyskasz wszelkie informacje organizacyjne i formalne dotyczące kursu.

• W szkole pracuje również dwóch Metodycznych Opiekunów Lektora– to Beata i Olga, które zajmują się nadzorowaniem pracy Lektorów, tworzeniem planów nauczania, a także określaniem poziomu zaawansowania i wstępnym badaniem potrzeb szkoleniowych kandydatów na kurs. Z Metodycznym Opiekunem Lektora spotkasz się również w czasie hospitacji zajęć Twojego Lektora. Pamiętaj: celem wizyty Metodycznego Opiekuna jest tylko i wyłącznie przyjrzenie się pracy Lektora, nigdy zaś ocena Twoich postępów. Obserwowana lekcja służy wyłącznie celom wewnątrzszkolnym-analizie i ocenie pracy Lektora i jest omawiana wyłącznie z Lektorem. Praca Metodycznych Opiekunów Lektora służy utrzymaniu wysokiej jakości prowadzonych zajęć, czyli, pośrednio, Twojemu sukcesowi.