Opinie naszych słuchaczy

Poznaj nasze referencje

Iwona podjęła naukę języka angielskiego w Studio Języków Obcych w czerwcu 2014 roku. Chciała podszkolić angielski przed wyjazdem na wakacje w Chorwacji. I…. została z nami na kolejne lata. Obecnie jest już na mocnym poziomie C1 (zaawansowany wyższy). Z dumą obserwowaliśmy i nadal obserwujemy niezwykle intensywny rozwój językowy Iwony- z lekcji na lekcję, z miesiąca na miesiąc, z semestru na semestr. Iwona to przykład osoby uważnej, zaangażowanej i korzystającej z porad lektora i metodyka naszej szkoły, dzięki czemu jej językowy sukces jest tak spektakularny. Wiele osób obecnie zazdrości Iwonie, że tak dobrze mówi po angielsku i wciąż pytają ją o porady i inspiracje.

Amelia rozpoczynała naukę z nami jako mała 9-letnia Amelka. Oczywiście wówczas na kursie dla dzieci. Kolejne lata z SJO przynosiły efekt nie tylko w szkole, gdzie była jedną z najlepiej posługujących się komunikacyjnym angielskim uczniów i której uwieńczeniem była matura z języka angielskiego zdana na 100%, ale również w czasie wakacyjnych wyjazdów do Wielkiej Brytanii. Z dumą oraz łezką w oku, że to już koniec pożegnaliśmy się z Amelią po maturze, gdy wyjeżdżała na studia dziennikarskie do Londynu.

Ania pojawia się w Studio Języków Obcych pięć lat temu jako osoba stawiająca pierwsze kroki w języku angielskim. Przez sześć kolejnych semestrów uczestniczyła w sobotnich kursach grupowych oraz dodatkowych konwersacjach z native speaker’em. Z każdym kolejnym rokiem obserwowaliśmy coraz większą swobodę, z jaką Ania wypowiada się w języku angielskim, jak zwiększa się zasób stosowanych przez nią struktur oraz zakres leksyki. Nasza praca nad językiem angielskim Ani oraz jej zaangażowanie w ten proces dały wspaniały owoc- obecnie Ania mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii, gdzie bez najmniejszego problemu odnajduje się w różnorodnych sytuacjach językowych.

  Zobacz też, co mówią o nas na Facebook’u